Městská část Brno - Nový Lískovec, oficiální webová prezentace - Sportovně relaxační areál Pod Plachtami

Brno - Nový Lískovec
Nacházíte se zde:    Titulní stránka  >  Regenerace a rozvoj MČ  >  Pod Plachtami  >  Sportovně relaxační areál Pod Plachtami

Sportovně relaxační areál Pod Plachtami

Společnost fit4all plánuje vybudovat v roce 2011 sportovně relaxační centrum podél ulice Chironovy. V klimatizovaném centru bude vítána široká veřejnost bez rozdílu věku - aktivní mládí, střední progresivní věk i čilí senioři, a dále rodiny s dětmi. Na své by si měli přijít i milovníci dobré kávy, součástí bude také občerstvení v příjemném a vstřícném prostředí včetně pizzy.

Pro návštěvníky centra fit4all budou připraveny hodiny sálových aktivit, např. různé druhy aerobiku a tance, zumba, jóga, pilates i pomalé formy cvičení, zdravotní cvičení určené pro různé věkové skupiny (rozvoj pohybových schopností dětí předškolního a raného školního věku, pro budoucí maminky a maminky s malými dětmi, aktivní seniory apod.), v dalším sále budou probíhat pod odborným dohledem lekce kruhového tréninku pro vylepšení či udržení kondice vhodné pro všechny věkové skupiny, velké fitness vybavené stroji s rehabilitačním certifikátem s rozlehlou kardiozónou s možností využití osobního trenéra, milovníkům raketových sportů bude sloužit hala pro badminton a v letní sezóně tenisové kurty se službou tenisové školičky a školy, plánovaná je instalace nafukovací haly.

Pro relaxaci bude sloužit finská sauna zvlášť pro pány a dámy, masáže a solárium a v neposlední řadě příjemná kavárna s občerstvením v letním období s obsluhou na zahrádce.

Ve velké herně se sestavou interiérových prolézaček se děti zabaví buď s maminkou nebo s kvalifikovanou pečovatelkou, která na ně dohlédne, zatímco rodiče mohou využít některou z nabízených služeb centra. V příznivém počasí mohou děti prozkoumat venkovní hřiště s mnoha atraktivními lanovými prvky.

Pro návštěvníky centra bude vybudováno parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Nové centrum fit4all bude přístupné opravdu všem, nebude se jednat o uzavřený klub se vstupem výhradně pro jeho pro členy.

Dle stávajícího časového harmonogramu by měl být provoz zahájen koncem roku 2011.

 Pohled z parkoviště při ulici Chironova                           Pohled z dolní části ulice Chironova

 Pohlad z bytového domu na ulici Plachty                       Pohlad ze střechy domu na ulici Slunečná