Městská část Brno - Nový Lískovec, oficiální webová prezentace - Rychlé informace o blokovém čištění

Brno - Nový Lískovec
Nacházíte se zde:    Titulní stránka  >  Doprava, komunikace, tech. sitě  >  Rychlé informace o blokovém čištění

Rychlé informace o blokovém čištění

 

   Vážení občané, majitelé vozidel. Stále si lámeme hlavu, jak zlepšit informovanost o blokovém čištění tak, aby odtažených vozidel a nešťastných řidičů bylo co nejméně. Využíváme Lískáček, internet, dopravní značení, ale ani to  vše nezabrání, aby  se při každém blokovém čištění několik řidičů nedostalo do problémů. Kromě ztráty času jsou to také zbytečně zaplacené  peníze, ze kterých ovšem městská část nic nemá, protože je inkasuje odtahová služba. Stížnosti odtažených ale následně řešíme hlavně u nás na úřadě.  Proto je i naším zájmem, aby si řidiči nezapomínali  v zóně blokového čistění svá vozidla.  Díky postupnému zlevňování telefonních služeb se nyní stala velmi zajímavou možnost informovat občany o dění v obci formou SMS.  Tuto službu městská část zavede od 1.1.2014. Pokud se zaregistrujete k odběru informativních SMS,  dostanete den předem informaci o tom, na kterých ulicích se bude provádět blokové čistění a můžete si auto včas přeparkovat.  Kromě informací o blokovém čistění si také můžete objednat  informace o dalších významných událostech  v městské části.  Služba je pro vás zadarmo a registrace je velmi jednoduchá, nepotřebujeme znát ani Vaše jméno, jen telefonní číslo.   Zaregistrujte se a SMS do vašeho mobilu vám blokové čištění připomene!

Ing. Jana Drápalová, starostka

Jak se registrovat k odběru SMS?

1. možnost: Prostřednictvím webových stránek na adrese www.nliskovec.smsbrana.cz 

Bude vám doručena SMS s heslem k potvrzení registrace.  Registrační údaje můžete kdykoliv změnit nebo  registraci zrušit.  

2. možnost:  Můžete se také zaregistrovat osobně na Úřadu městské části, Oblá 75a, potřebujete pouze znát vaše telefonní číslo